Logistics Ride 2016 už vyjela

Od prvního ročníku Logistics Ride uběhlo skoro půl roku, byla to parádní jízda, která nás nastartovala k přípravě na ještě lepšívětšíchutnější a informačně našlapanější Logistics Ride 2016.

Zveřejněno
03
Květen 2016
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Od prvního ročníku Logistics Ride uběhlo skoro půl roku, byla to parádní jízda, která nás nastartovala k přípravě na ještě lepšívětšíchutnější a informačně našlapanější Logistics Ride 2016.

 

Tento týden, přesně 02. května, jsme rozjeli oficiální předprodej vstupenek a nečeká vás toho zrovna málo. Pečlivě jsme pročítali všechny zpětné vazby, které jsme z prvního ročníku získali, a protože byste si (ne)konferenci měli užít především vy, zapracováváme vaše podněty do nového ročníku. 

 

Čeká vás elektrizující logistická jízda, přehlídka min. 15 případovek od špičkových logistiků, data, čísla, úspěchy, ztráty, prostě všechno, co k logistice patří, prostě logistika až na dřeň.

 

A pozor, letošní ročník má ještě jeden zásadní důvod, proč jít do toho s námi (a třeba si zajistit své místo včas): další Logistics Ride bude až v roce 2018!

 

Že jste nebyli na prvním ročníku? Nasajte alespoň zlomek atmosféry z fotek a nebo si rovnou kupte vstupenku na Logistics Ride 2016 a zažijte to s námi. 03. a 04. listopadu v Ostravě!

 

P.S.: A s novým ročníkem jsme kompletně vyměnili kabát webu, tak se nezapomeňte podívat:-)