Plně nezávislé logistické poradenství

Nehájíme zájmy žádného z dodavatelů logistických technologií, informačních systémů pro logistiku ani poskytovatelů logistických služeb
Bezplatná poradna

Jestliže máte akutní problém v logistice, zavolejte nám nebo nám napište. Váš problém začneme řešit okamžitě. Nevyřešíme ho pravděpodobně ihned. Ceněným výsledkem obvykle bývá pomoc výběrem optimálního řešení, či doporučení na experta, který má s danou problematikou bohaté zkušenosti.

 

+420 722 367 717  | poradna@logistickaakademie.cz

 

 

Supervize logistických projektů

Supervize v logistice je určena pro zákazníky, kteří preferují vyřešení svého problému v logistice vlastními silami, ale nemají dostatek zkušeností, popř. znalostí. My zákazníka vybavíme nezbytným know-how, poskytujeme průběžné konzultace a dohlížíme na průběh realizace. Výhodou tohoto přístupu je:

  • Velmi příznivá cena ve srovnání s tradičním logistickým poradenstvím.

  • Růst profesionální autority supervizovaného v rámci firmy jeho zaměstnavatele.

  • Podpora a rozvoj vlastního sebevědomí supervizovaného daná jeho výsledky, kterých s naši pomoci dosáhl.
     

 

Logistické poradenství

Poradenství v logistice je služba v jejím tradičním významu. Zákazník definuje řešený logistický problém a dále poskytuje pouze součinnost. My zanalyzujeme počáteční stav, navrhneme optimální řešení, zajistíme jeho realizaci, poskytneme provozní know-how a předáme výsledek k užívání. Součásti těchto služeb můžou být logistické audity, logistické studie, oponentury a posudky projektů, organizace výběrových řízení pro dodávky logistických technologií a služeb. Výhodou našeho komplexního poradenství v logistice je:

  • Bezstarostnost - služba je poskytovaná „na klíč“ a to včetně zodpovědnosti za dodané řešení.

  • Odborná kompetence -  tým Logistické akademie tvoří profesionálové s praktickými zkušenostmi ze všech oblastí logistiky.

  • Odlehčení kapacitních vytíženosti managementu.