Jsme most mezi logistickou teorií a praxí

Baví nás formovat budoucnost logistiky skrze vzdělání

Najít v Česku a na Slovensku kvalitní mimoškolní vzdělání pro logistiky? To je oříšek. Přitom bez rozvoje znalostí se neobejdou začínající ani pokročilí lidé z tohoto oboru.

 

A tak jsme dali dohromady tým zkušených odborníků z praxe, kteří v Logistické akademii školí nováčky i profesionály. Záleží jim na tom, aby účastníci získané znalosti co nejlépe využili při řešení reálných problémů v logistice. Zkrátka fungují jako most mezi logistickou teorií a praxí.

 

Tisíce proškolených logistiků

 

Jako jediní v České republice a na Slovensku se zaměřujeme čistě na logistické vzdělávání. Kurzy probíhají na otevřených kurzech v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, případně je chystáme zákazníkům na míru.

 

Zájemcům umožňujeme získat i prestižní logistickou certifikaci, bez ohledu na to, jestli absolvují některý z kurzů.

 

Foto ze školení v Ostravě

 

Za 15 let působení na trhu jsme proškolili tisíce logistiků a také zjistili, jak důležité je předávat znalosti a zkušenosti nejen další generaci logistíků, ale také firmám, které řeší logistické problémy.

 

Proto poskytujeme nezávislé logistické poradenství a pořádáme dvoudenní konferenci LOGISTICS RIDE, kde se jednou za dva roky setkávají profesionálové ze všech oblastí logistiky.

 

Den co den děláme maximum, abychom úspěšně formovali budoucnost logistiky skrze vzdělání. Naše odvětví bereme jako srdcovou záležitost a snažíme se (nejen) prostřednictvím kurzů zvyšovat standard oboru.

tým logistické akademie

Náš manažerský tým

LEKTOŘI LOGISTICKÉ AKADEMIE

Tým profesionálů v oboru, kteří vás budou školit: