Logistika v době karantény

Vážení příznivci logistiky v pracovním procesu či v karanténě,

jednou ze základních hodnot Logistické akademie je živá komunikace s účastníky seminářů a workshopů (ať už otevřených či uzavřených) a také s našimi frekventanty v rámci přípravy k certifikaci. Zatím však trvá doba, která nám neumožňuje setkávat se tváří v tvář, byť zakrytou rouškou. Navzdory tomu se však nevzdáváme šance sdílet s vámi logistiku!

Zveřejněno
31
Březen 2020
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Vážení příznivci logistiky v pracovním procesu či v karanténě,

jednou ze základních hodnot Logistické akademie je živá komunikace s účastníky seminářů a workshopů (ať už otevřených či uzavřených) a také s našimi frekventanty v rámci přípravy k certifikaci. Zatím však trvá doba, která nám neumožňuje setkávat se tváří v tvář, byť zakrytou rouškou. Navzdory tomu se však nevzdáváme šance sdílet s vámi logistiku!

Již v těchto dnech k tomu vytváříme následující tři cesty:

1. NASLOUCHÁNÍ

Budeme rádi, pokud nám umožníte sdílet vaše problémy a nové výzvy související s dopadem současné epidemie. Prosíme, volejte nám a pište podle vašich možností - pokud vám budeme schopni něčím přispět, bude to v tomto období bezplatně! https://www.logistickaakademie.cz/kontakty

2. WEBINÁŘE

Připravuje plnohodnotnou verzi našich seminářů jako živých on-line otevřených i uzavřených webinářů. Půjde o půldenní moduly – jejich přehled zveřejníme během příštích dnů.

3. INICIATIVA

Spolu s Komorou logistických auditorů a dalšími spolupracujícími subjekty jsme se zapojili do otevřené iniciativy O.S.O. (Odbornost, Spolehlivost, Odpovědnost), jejímž posláním je pomáhat firmám lépe se vyrovnávat s dopady současné krize a akcelerovat jejich dosavadní potenciál. Informace o této iniciativě bude distribuována již příští týden.

Stojíme za vámi – nechte nás přispět k vaší dobré mysli!

Za Logistickou akademii

Jaroslav Bazala & celý tým