Logistická akademie podpořila Střední školu techniky a služeb

Do Logistické akademie nám přišel krásný dopis. Podpořili jsme akci Týden řemesel, techniky, technologií aneb I malé kolo roztočí ta velká, kterou pořádala Střední škola techniky a služeb v Karviné.

Zveřejněno
05
Prosinec 2018
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Logistická akademie podpořila akci Týden řemesel, techniky, technologií aneb I malé kolo roztočí ta velká, kterou pořádala Střední škola techniky a služeb v Karviné. Akce probíhala od 5. do 9. listopadu. Logistická akademie pomohla vytipovat řadu logistických firem, které pak přispěly ke zdárnému průběhu celé akce. Škola navíc na akci pozvala i významné přednášející, které její paní ředitelka poznala na námi pořádané akci Logistics Ride. Logistiku pak škola na akci také prezentovala.

Událost se konala také v rámci 100. výročí republiky, 750 let slavilo také město Karviná a 100 let má také Svaz průmyslu a dopravy ČR, jehož je škola členem. Během toho týdne se v prostorách školy představila řemesla, technika, věda, fyzika, ICT technologie a také lidský rozum. Pomáhali lidé z firem, společností, středních a vysokých škol a také Svět techniky. “Podařila se nám zorganizovat úspěšná akce, která se v Karviné setkala s velkým ohlasem,” říká ředitelka školy RNDr. Iva Sandri. Logistická akademie se ochotně zapojila k organizaci této akce, jejíž cílem bylo popularizovat vědu, techniku a řemesla. Za celý týden, kdy se akce konala, prošlo školou okolo 2000 dětí a žáků, a to nejen ze středních, ale také i základních a mateřských škol.

Škola má za cíl tvořit školu nové doby, školu zajímavou, atraktivní, moderní. “Chceme mladé přesvědčit, že škola nemusí být nudná, že stojí za to se učit a stále se zajímat o nové a nové věci a technologie,” dodává paní ředitelka. Společně věříme, že všechny aktivity, které Střední škola techniky a služeb v Karviné spolu s námi a dalšími spoluorganizátory připravila, nikoho nezklamaly, že podpořily výuku jak na mateřských, tak i základních a středních školách a že jsme spolu částečně pomohli přiblížit krásy řemesel, techniky a technologií.

Text vychází z dopisu paní ředitelky RNDr. Ivy Sandri