Soutěž o vstup na Efficient Logistics

Logistická akademie ve spolupráci s topvision s.r.o. vyhlašuje soutěž o volný vstup na 3. ročník akce Efficient Logistics. Zapojte se i Vy a staňte se jedním z účastníků skvělé konference se zajímavými osobnostmi, prezentacemi, prostorem pro setkání a cateringem!

Zveřejněno
15
Říjen 2014
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Logistická akademie ve spolupráci s topvision s.r.o. vyhlašuje soutěž o volný vstup na 3. ročník akce Efficient Logistics. Zapojte se i Vy a staňte se jedním z účastníků skvělé konference se zajímavými osobnostmi, prezentacemi, prostorem pro setkání a cateringem!

V rámci fóra můžete očekávat odborné fundované přednášky, otevřené diskuze, dostatečný prostor pro neformální setkávání, bohatý doprovodný program během dne. Odborné přednášky povedou opravdu ti nejpovolanější s praktickými případovými studiemi. 

Svůj pohled na nezastupitelnou roli supply chain managemntu pro svůj business představí například Martin Štrupl, generální ředitel společnosti Hamé s.r.o., Pavel Zikmund, generální ředitel Grupo Antolin Turnov, Tomáš Míka, Logistics Manager, ČERVA EXPORT IMPORT a.s. a další. Věčné téma interní logistiky ve výrobním podniku představí Ondřej Koňařík, Logistic Manager, REMAK, a.s.. Michal Šimon ze Západočeské univerzity společně s Michalem Poláškem ze společnosti Daikin Industries Czech Republic, s.r.o. ukáží na konkrétních příkladech možnosti využití počítačových simulací v logistice. Na úzká místa v logistických procesech se zaměří Libor Siekela, SCHENKER spol. s r. o. spolu s Tomášem Stöhrem, Escare s.r.o. Martin Danisz ze společnosti Kardex s.r.o. představí moderní logistické technologie a Jaroslav Bazala z Logistická akademie nabídne nový pohled na povolání „logistik“. Moderátorem fóra je pak Tomáš Průžek ze společnosti Czech Airlines Technics, a.s.

Akci pro Vás pořádá společnost top vision, specialista na firemní vzdělávání. 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte volný vstup na tuto akci. Stačí správně zodpovědět na otázku, kdo je moderátorem a z jaké společnosti přichází?

Své odpovědi zasílejte emailem na adresu: mindasova@pql.cz