Logistická akademie na prvním místě

Za patnáct let své existence si mezi odborníky z oblasti logistiky a výroby vydobyla konference TAL silné a prestižní postavení a stala se nejvýznamnější akcí toho druhu u nás. Jubilejní patnáctý ročník TAL2014 se konal netradičně v Centru současného umění DOX v Praze a zabýval se tématem Měření efektivity v logistice a výrobě – význam, principy, konkrétní příklady. Mezi vystoupeními významných odborníků z České republiky i zahraničí zazářily především příspěvky Logistické akademie.

Zveřejněno
09
Červenec 2014
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Za patnáct let své existence si mezi odborníky z oblasti logistiky a výroby vydobyla konference TAL silné a prestižní postavení a stala se nejvýznamnější akcí toho druhu u nás. Jubilejní patnáctý ročník TAL2014 se konal netradičně v Centru současného umění DOX v Praze a zabýval se tématem Měření efektivity v logistice a výrobě – význam, principy, konkrétní příklady. Mezi vystoupeními významných odborníků z České republiky i zahraničí zazářily především příspěvky Logistické akademie.

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog., prezident Logistické akademie a zakládající člen Komory logistických auditorů, se se svým příspěvkem Kdo neměří, neřídí? umístil na základě preferenčních hlasů na prvním místě. O to se podělil s PhDr. Halkou Kračmerovou, CLog., úspěšnou absolventkou Logistické akademie.

PhDr. Halkou Kračmerovou, CLog. si budete mít možnost poslechnout také na konferenci Akademie produktivity a inovaci, s.r.o. Štíhlá logistika, která se uskuteční v říjnu 2014.

Logistická akademie si úspěchů svých absolventů i kmenových zaměstnanců velmi váží. Věříme, že jejich úspěch je nejlepší vizitkou jak pro jejich profesní působení, tak pro celou Logistickou akademii.