Logistika velké stavby – jsme pyšní na absolventa Logistické akademie

Na webu www.novacistirna.cz se dočteme toto více než zajímavé sdělení:

Nová vodní linka na Císařském ostrově vstupuje do zkušebního provozu

Po zpracování dokumentace a získání stavebního povolení byla stavba zahájena 9. října 2015 a dokončena za necelé tři roky. „Jedná se o největší vodohospodářskou stavbu v Čechách za posledních 30 let....

Zveřejněno
04
Prosinec 2018
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Na webu www.novacistirna.cz se dočteme toto více než zajímavé sdělení:

Nová vodní linka na Císařském ostrově vstupuje do zkušebního provozu

Po zpracování dokumentace a získání stavebního povolení byla stavba zahájena 9. října 2015 a dokončena za necelé tři roky. „Jedná se o největší vodohospodářskou stavbu v Čechách za posledních 30 let. Byla nesmírně náročná, hlavně s ohledem na složité místní poměry. Vznikla ve stísněných podmínkách na Císařském ostrově a navíc z větší části pod úrovní hladiny řeky Vltavy. Dokončení této stavby za necelé tři roky byl hektický výkon. Jsme pyšní na to, že jsme byli u toho,“popsal Martin Doksanský, generální ředitel SMP CZ [konec citace].

Manažerem logistiky tohoto grandiózního díla byl Ing. Ivo Köhler, MLog. (na snímku vpravo, vedle Jaroslava Bazaly), kterého si účastníci akce Logistics Ride 2016 pamatují jako toho, kdo byl účastníky vyhodnocen nejlepším prezentátorem. Pan Ivo Köhler přitom není žádný profesionální speaker – přítomné ale oslovilo samorné téma logistiky velkých staveb, přednesené profesionálem s bohatou životní zkušeností, který předvedl jiskrné rácio, skromné srdce a vzácný smysl pro humor.

Na svého absolventa Ing. Ivo Köhlera, MLog. jsme náležitě hrdí!