Logistics Ride 2022 poctí návštěvou Jahoda, Malucha a Ditrich

Dlouho očekávaná logistická jízda roku získává jasné kontury. Akce plná případových studií, projektů z praxe, rad a tipů profesionálních logistiků patří k pevným bodům kalendáře každého profesionála, který má na starosti organizaci, plánování a řízení toků zboží ve firmě nebo podniku.

Logistics Ride pojede tradičně v multifunkční aule Gong ostravské Dolní oblasti, a to od 28. do 29. dubna 2022. Nezapomeňte si včas pořídit lístek. Organizátoři jako vždy chystají tematicky našlapaný program. Představme si první trojici spíkrů.

Zveřejněno
08
Prosinec 2021
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Dlouho očekávaná logistická jízda roku získává jasné kontury. Akce plná případových studií, projektů z praxe, rad a tipů profesionálních logistiků patří k pevným bodům kalendáře každého profesionála, který má na starosti organizaci, plánování a řízení toků zboží ve firmě nebo podniku.

Logistics Ride pojede tradičně v multifunkční aule Gong ostravské Dolní oblasti, a to od 28. do 29. dubna 2022. Nezapomeňte si včas pořídit lístek. Organizátoři jako vždy chystají tematicky našlapaný program. Představme si první trojici spíkrů.

S příspěvkem Jak si zkrotit logistické vlny vystoupí Petr Jahoda (General Manager, Logistics Services at Sony DADC). Zkušený praktik ukáže, jak v logistickém řetězci zvládají velké výkyvy objemu. „Velká část z nás se musí přizpůsobovat velkým výkyvům poptávek – ať už těm předem očekávaným, například v předvánoční nákupní sezoně, tak těm neočekávaným,“ říká P. Jahoda.

Aleš Malucha (COO, Rohlík.cz) přinese odpovědi na otázku Proč automatizovat? „Když potřebujete otevřít skladů 20 a více a za krátkou dobu, chcete mít o to více jeden koncept podpořený technologií a nebýt tím závislý na stovkách pracovníků,“ uvádí A. Malucha.

Jak nákladní-cargo elektrokola mění logistiku v centrech měst, vysvětlí Jakub Ditrich (CEO, ekolo.cz). „Vznik zón s omezenou, nebo zcela s vyloučenou dopravou a obecně odklon od automobilismu přináší nová - a kupodivu velmi funkční - řešení i pro logistiku,“ prozrazuje Jakub Ditrich.

Přípravy jsou v plném proudu, program se plní inspirativními protagonisty a jedinečnými případovkami. Nenechte si Logistics Ride 2022 utéct.