Jiří Eigl: Logistika a selský rozum

Technický ředitel STILL ČR přijede na Logistics Ride 2020 s případovou studií nazvanou Mobilní myčka – unikátní mycí zařízení manipulační techniky. Logistika je pro Jiřího Eigla „živý organismus“, není tedy divu, že v oboru vnitropodnikové logistiky přichází se svým týmem s mnoha inovačními řešeními. Jedním z nich je mobilní mycí zařízení.

Zveřejněno
15
Leden 2020
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Technický ředitel STILL ČR přijede na Logistics Ride 2020 s případovou studií nazvanou Mobilní myčka – unikátní mycí zařízení manipulační techniky. Logistika je pro Jiřího Eigla „živý organismus“, není tedy divu, že v oboru vnitropodnikové logistiky přichází se svým týmem s mnoha inovačními řešeními. Jedním z nich je mobilní mycí zařízení.

„Pokud provozovatelé vozíků chtějí, aby manipulační technika fungovala spolehlivě a bezpečně, měli by provádět nejen odpovídající údržbu, ale také vozíky pravidelně mýt a čistit,“ tvrdí J. Eigl. Svůj příspěvek považuje za přínosný především proto, že ukazuje, jak se konkrétně a zodpovědně postavit k šetrnému zacházení se životním prostředím a jak ho zachovat pro budoucí generace.

„Mou osobní profesní výzvou je pokusit se předávat mladé generaci vlastní zkušenosti získané za posledních 25 let. A přesvědčit je, že kombinace dobře uchopené logistiky a selského rozumu dává smysl,“ říká Jiří Eigl.

Mimo firmu tráví rád čas s rodinou a přáteli. Tvrdí totiž, že „rodina a přátelé = základ úspěšného a veselého logistika“.

Firma STILL poskytuje řešení vnitropodnikové logistiky a inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Česká pobočka STILL ČR je jedním z nejdůležitějších dodavatelů vysoko i nízkozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a systémů intralogistiky.

Koupit jízdenku na Logistics Ride 2020