Daniel Choc: Na pokus-omyl raději zapomeňte

Podle specialisty z firmy Aimtec je digitalizace a automatizace logistiky téma čím dál aktuálnější. V příspěvku, se kterým vystoupí na Logistics Ride 2020 se proto bude věnovat zkušenostem s jejich zaváděním a problémům, které mohou nastat. „Přednášku jsem nazval Nebuďte průkopníky slepých uliček, protože je postavená na informacích, jak se vyhnout překážkám a digitalizovat i automatizovat smysluplněji a s menšími porodními bolestmi,“ vysvětluje Daniel Choc.

Zveřejněno
31
Leden 2020
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Podle specialisty z firmy Aimtec je digitalizace a automatizace logistiky téma čím dál aktuálnější. V příspěvku, se kterým vystoupí na Logistics Ride 2020 se proto bude věnovat zkušenostem s jejich zaváděním a problémům, které mohou nastat. „Přednášku jsem nazval Nebuďte průkopníky slepých uliček, protože je postavená na informacích, jak se vyhnout překážkám a digitalizovat i automatizovat smysluplněji a s menšími porodními bolestmi,“ vysvětluje Daniel Choc.

Logistika podle něj funguje v každé firmě trochu jinak: „Z pohledu konzultací a technologií je na ní právě ta pestrost krásná. Díky tomu jsou návrhy konceptů optimalizací procesů a IT řešení nesmírně kreativní činností. Výzvou je pro mě každý nový zákazník, každý nový projekt.“

D. Choc logistikům důrazně nedoporučuje „dělat“ automatizaci či logistiku způsobem pokus-omyl. „Mějte projekt pod kontrolou od začátku do konce a chtějte výsledky. Ať už se chystáte na zavedení chytré techniky nebo výstavbu plně automatizovaného skladu, vydejte se osvědčenými cestami. V Aimtecu jsme jich už pár prošli a tak vám povíme, jak dojít úspěšně k cíli a co chtít od svého průvodce,“ zve na svou prezentaci Senior Business Consultant.

Aimtec poskytuje služby zaměřené na digitalizaci výroby a logistiky. Nabízí konzultační expertizu ve výrobě a logistice a implementaci vlastních softwarových řešení. Pracuje pro zákazníky na celém světě.

Koupit jízdenku na Logistics Ride 2020